Služby areálu Poustevník

Pokud si pro ubytování v Peci pod Sněžkou vyberete areál Poustevník, budete mít k dispozici následující služby.

Wellness

Součástí areálu je jeden z největších krytých bazénů v celé oblasti Pece pod Sněžkou. Bazén je celoročně vyhřívaný na příjemnou teplotu. Hosté mohou kromě bazénu relaxovat také v sauně nebo si dopřát masáž.

Stravování

V areálu se nachází restaurace s příjemným posezením, určená pouze pro ubytované hosty. Lze si v ní objednat bohaté snídaně. Večeře lze vybírat z jídelního lístku. Od odpoledních hodin je k dispozici také bar.

Pro děti

Mladší návštěvníci určitě zaujme venkovní hřiště s houpačkou, trampolínou, skluzavkou a prolézačkou. Nejen děti si pak mohou užít spoustu legrace u venkovního pingpongového stolu a stolního fotbálku. K dispozici je také venkovní ohniště.

Zázemí

V budově apartmánového domu je k dispozici lyžárna s vysoušečem bot, ve které lze uložit veškeré lyžařské vybavení. Rovněž lze využít prádelnu s pračkou a sušičkou.

Parkování

Mimo zimu lze dojet autem až do areálu, kde se nachází velké parkoviště. V zimním období je při sněhové nadílce nutné ponechat vůz na centrálním parkovišti v Peci pod Sněžkou. Dopravu do areálu zajišťuje sněžný skútr.